piątek, 21 sierpnia 2009

Moje wytwory...

Od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem pokazania tego co robię w wolnej chwili. Bardzo lubię tworzenie czegoś z niczego, wtedy mam największą radość, ale szczególnie lubię dekoupage i łączenie różnych jego metod. I tak całkiem niedawno poprzez połączenie klasycznej metody z metodą złoceń powstały moje retro obrazki...
Sosnową deseczkę zabejcowałam na kolor ciemnego brązu, na środku nakleiłam obrazek a jego obramowanie oraz widoczne boki deseczki posmarowałam klejem do złoceń i naniosłam złoto. Na koniec, dla lepszego efektu odcisnęłam szablonowe ornamenty.
Efekt końcowy oceńcie sami :)Na koniec podaje najświeższe wieści z frontu ;) Majka zdaje się zaakceptowała nowe miejsce i nas. Jest jeszcze troszkę nieufna i zalękniona ale myślę, że czas, nasza cierpliwość i troska będzie najlepszym lekarstwem. Dziękuję za Wasze ciepłe komentarze, które zaczynają się pojawiać, jest mi niezmiernie miło, że tu zaglądacie :)


5 komentarzy:

 1. Obrazki bardzo ładne, a Maja widzę się zadomawia na całego :))

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tak, czuje się już jak u siebie, tak to odbieram, nieufna jest jeszcze na spacerach, ale myślę, że to też się niebawem zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli byś miała jakieś wątpliwości to zaglądnij tutaj, to strona o psach rasy beagle z różnymi poradami i nie tylko. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tak Bianco, wiem, już dawno jestem tam zalogowana :) to właśnie poprzez to forum i dzięki działającemu tam Tomowi mamy Majkę :) ale dziękuję, że o nas pamiętasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne decoupage!!! Pomysł bardzo fajny. Widać, że włożyłaś serce w swoje prace:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Miło było Cię gościć :)

LinkWithin

Podobne posty z Miniatury